دسته‌بندی نشده

مرکز سابمیت مقالات به ژورنال های خارجی

سابمیت مقالات به ژورنال های خارجی روال خاصی دارد که فقط توسط مراکزی انجام می شود که به پروسه انجام این کار آشنایی داشته و در این زمینه از تبحر کافی برخوردار می باشند. این مقالات حوزه های مختلف علمی را در برگرفته و برخی از رشته ها دارای تعداد مقالات بیشتر در مقایسه با رشته های دیگر می باشند.

مرکز سابمیت مقالات به ژورنال های خارجی

روش سابمیت کردن مقالات چگونه است؟

روش سابمیت کردن مقالات چگونه است؟ مقالات علمی یکی از نشانه های مهم پیشرفت علم در جوامع به شمار می آید. در واقع میزان انتشار مطالب علمی در یک مجله و نشر آن از جمله عوامل مهمی است که نشان دهنده رشد علمی و توسعه یک کشور می باشد.

این مقالات در حوزه ها و رشته های مختلف به چاپ رسیده و در این زمینه به مانند چراغی جهت نشان دادن راه به پژوهشگران یک رشته نقش ایفا می کند.

در سنجش مقالات و رتبه بندی آنها موارد زیادی در نظر گرفته می شود که یکی از نشانه های اعتبار علمی یک مقاله، منتشر شدن آن در پایگاه های اطلاعاتی مهم بین المللی می باشد. 

از این رو روش های مختلفی برای سابمیت کردن مقاله وجود دارد که توسط شرکت های خاص صورت می گیرد. در این زمینه تمامی معیار هایی که توسط پایگاه های اطلاعاتی برای اعتبار یک مقاله در نظر گرفته می شود در بررسی مقاله سنجیده می شود.

این که مقاله دارای مطلب جدید علمی باشد و حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد یکی از نکاتی است که در این زمینه از اهمیت بسیاری برخوردار است. دیگر این که هر موسسه علمی دارای قوانین و استاندارد های خاص خود است که در زمان داوری مقاله مورد سنجش قرار می گیرد. 

یکی از موارد سنجش، میزان استنادات و نوع آن می باشد که از اهمیت خاصی برخوردار است. از دیگر مواردی که در تمامی واحد های پذیرش مقاله عمومیت دارد پر کردن مشخصات فردی و انتخاب نام کاربری و کلمه عبور برای سایت های اینترنتی آن است که ممکن است روش ثبت اطلاعات فردی و روش سابمیت کردن یک پایگاه با پایگاه دیگر تفاوت هایی داشته باشد.

طراح سابمیت مقالات به ژورنال های خارجی

طراح سابمیت مقالات به ژورنال های خارجی امروزه طراحانی هستند که می توانند در مورد روش سابمیت مقالات به خارج رهنمود های لازم را به افراد و پژوهشگران مختلف ارائه نمایند.

از این رو دانشجویان، اساتید و کسانی که دارای مقاله یا مقالاتی می باشند می توانند با این افراد مشاوره نموده و در مورد معرفی یا سابمیت مقاله یا راهکار های آن اطلاعات لازم را از طراحان دریافت نمایند.

این اطلاعات می تواند در مورد هر یک از پایگاه ها و بیان شرایط آنها به صورت اختصاصی نیز ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *