مشاوره و طرح ریزی پروژه مهندسی بافت

مهندسی بافت یک رشته نوظهور می باشد که نه تنها به طور کامل در داخل کشور شناخته شده نیست بلکه به صورت محدود در برخی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و تنها در برخی از استانها آموزش داده می شود. بر اساس تجربه کاری شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل، اساتید و دانشجویان از دیگر رشته های پزشکی و مهندسی دیگر به رشته مهندسی بافت روی آورده اند که به دلیل عدم دانش و تجربه کاری در زمینه مهندسی بافت همیشه سوالات و مسئله های حل نشدنی زیادی پیش رو دارند. این مشکلات باعث شده است تا هم در انتخاب موضوع و هم در انجام پروژه چالش هایی به وجود بیاید که این قضیه منجر به اتلاف زمان و هزینه می شود که در نهایت دانشجو یا محقق برای فارغ التحصیلی و اتمام طرح پژوهشی به دلیل عدم مشاوره پروژه های مهندسی بافت به مشکل بر بخورند.

عدم آشنایی کافی با جنبه های مهندسی بافت، اصول اصلی مهندسی بافت، بیومتریال و نحوه استفاده از آنها، نانومتریال، و در نهایت بحث های بیولوژیکی از عوامل اصلی در چالش های مهندسی بافت برای محققین و دانشجویان است. عدم انتخاب صحیح موضوع و روش تحقیق در مهندسی بافت وجه مشترک همه دانشجویان و محققین در زمینه مهندسی بافت می باشد. لذا ضرورت مشاوره در رشته مهندسی بافت بیشتر از دیگر رشته ها می باشد و همین امر باعث شده است تا نیاز به مشاوره در زمینه مهندسی بافت به طور محسوس در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی حفظ شود.

شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل با بیشتر از سه سال سابقه کار تحقیقاتی در زمینه مشاوره پروژه های مهندسی بافت و انجام طرح در حوزه های مختلف نظیر مهندسی بافت استخوان، مهندسی بافت پوست، مهندسی بافت غضروف، مهندسی بافت ریه، ترمیم زخم، ساخت زخم پوشها، سیستم های رهایش دارو، انکپسوله کردن، سیستم های میکروفلوئیدیک و تجهیزات ارتوپدی پتانسیل لازم را برای مشاوره مهندسی بافت در خود ایجاد کند. این مجموعه توانسته است تا با ارائه مشاوره های مفید به دانشجویان و اساتید نه تنها از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری کند بلکه توانسته است تا منجر به حل چالش هایی مهم در مهندسی بافت شود.

خدمات مشاوره‌ای

شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل با خدمات مشاوره‌ای زیر سعی بر توسعه تحقیقات خود در زمینه مهندسی بافت می‌باشد :

  1. تعیین موضوع متناسب با علاقمندی شما
  2. تنظیم و نگارش پروپوزال به صورت جامع با ذکر منابع به روز و جزئیات آزمایشات و آنالیزهای لازم
  3. مشاوره به شما در حین انجام آزمایشات توسط خود شما