مهندسی بافت

شرکت در پروژه مهندسی بافت

شرکت در پروژه مهندسی بافت

شرکت در پروژه مهندسی بافت

محقق گرامی سلام

از اینکه همکاری با تیم تحقیقاتی تیشوهاب (TISSUEHUB) را انتخاب کرده‌اید، خرسندیم و امیدوار هستیم که حضور شما در این تیم‌های تحقیقاتی منجر به رشد و پیشرفت علمی شما شود.

TISSUEHUB-logo

از دانشجویان، محققان و اساتید محترم علاقمند به همکاری با شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل و همچنین شرکت در تیم‌های تحقیقاتی تیشوهاب دعوت می‌شود با تکمیل کردن فرم زیر، عضویت خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان تیشوهاب باشند.

تیم های تحقیقاتی مهندسی بافت

تیم های تحقیقاتی در مهندسی بافت | یکی از فعالیت های اصلی شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل، ایجاد تیم‌های تـــحقیقاتی در زمینه مهندسی بافت می باشد. این شرکت با ایجاد این تیم ها، ضمن افزایش انگیزه و اشتیاق محققین در مشارکت در کارهای تیمی و علمی، اقدام به مطالعات جدید به صورت آزمایشگاهی و مطالعات مروری در پیشبرد دانش مهندسی بافت نموده است.

محققین در مقاطع مختلف می‌توانند در این تیم ها عضو شوند و ضمن کسب تجربه کافی، رزومه علمی خود را بهبود بخشند.

تیم های تحقیقاتی آزمایشگاهی تیشوهاب

تیم های تحقیقاتی آزمایشگاهی تیشوهاب در بازه‌های زمانی مختلف اقدام به انتشار موضوع مطالعاتی جدید در لینک‌های ارتباطی خود نظیر اینستاگرام، واتساپ، لینکداین و وبسایت می‌کند. شما میتوانید با عضویت در این کانالهای ارتباطی، از آخرین موضوعات مورد مطالعه با خبر شوید.

در صورت علاقمندی و تمایل به شرکت در هرکدام از این موضوعات، رزومه (ترجیحا انگلیسی) خود را به آدرس ایمیل شرکت با ذکر موضوع در متن ایمیل، ارسال نمایید و یا در صفحه شرکت در پروژه مهندسی بافت، ثبت نام نمایید.

بعد از بررسی رزومه شما، در صورت تایید رزومه به شما اطلاع داده می‌شود. فرایند بررسی، از سه الی هفت روز کاری زمان می‌برد.

تیم های تحقیقاتی مروری تیشوهاب

تیم های تحقیقاتی مروری تیشوهاب در بازه‌های زمانی مختلف اقدام به انتشار موضوع مطالعاتی جدید در لینک‌های ارتباطی خود نظیر اینستاگرام، واتساپ، لینکداین و وبسایت می‌کند. شما میتوانید با عضویت در این کانالهای ارتباطی، از آخرین موضوعات مورد مطالعه با خبر شوید.

در صورت علاقمندی و تمایل به شرکت در هرکدام از این موضوعات، رزومه (ترجیحا انگلیسی) خود را به آدرس ایمیل شرکت با ذکر موضوع در متن ایمیل، ارسال نمایید و یا در صفحه شرکت در پروژه مهندسی بافت، ثبت نام نمایید.

بعد از بررسی رزومه شما، در صورت تایید رزومه به شما اطلاع داده می‌شود. فرایند بررسی، از سه الی هفت روز کاری زمان می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *