انجام مشاوره در تعیین چهارچوب و پیشبرد و طرح ریزی پروژه های شما در زمینه مهندسی بافت

رشته مهندسی بافت در ایران یکی از رشته‌های نوین است که تنها برخی از دانشگاه‌ها این رشته را در لیست رشته‌های آموزشی خود دارند. لذا، در مقایسه با رشته‌های دیگر، کمتر شناخته شده و تعداد فارغ التحصیلان این رشته بسیار اندک است و این بدان معناست که مراکز آموزشی و پژوهشی جهت مشاوره و طرح ریزی پروژه مهندسی بافت کمتری در سطح کشور وجود دارد.

از آنجا که این رشته یک رشته تخصصی بوده و توجه افراد در رشته‌های دیگر نظیر مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی مواد، مهندسی IT، پزشکی و … را نیز به خود جلب کرده است، تعیین و مشخص کردن جزئیات یک پروژه (تز ارشد، تز دکتری، …) به صورت دقیق و متناسب با اهداف مطالعه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امری ضروری است.

شرکت نواندیشان بافت بنیان ملل توانسته است با ایجاد یک تیم قوی از فارغ التحصیلان این رشته بتواند در ارائه مشاوره و طرح‌ریزی پروژه‌های ارشد و دکتری، تولید محصول، و کارهای گروهی خدمات ارزنده‌ای به دانشجویان و اساتید و علاقمندان به رشته مهندسی بافت نماید.

اگر شما نیز به مهندسی بافت علاقمند شده‌اید، اما نمی‌دانید که از کجا و چگونه باید شروع کنید، می‌توانید به اعتماد کنید. ما راه صحیح را به شما نشان خواهیم داد تا بتوانید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.

مشاوره

مهندسی بافت یک رشته نوظهور می باشد که نه تنها به طور کامل در داخل کشور شناخته شده نیست بلکه

ادامه مطلب »
TISSUEHUB-logo

جهت دریافت مشاوره

با ما تماس بگیرید. {  تلفـــن: 26153586-(021)  }

درخواست خود را در تلگرام یا واتساپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید. { 09903141210 }

درخواست خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید. { info@tissuehubco.com }