زخم پوش ها

زخم پوش های هوشمند

زخم پوش های هوشمند

زخم پوش های مدرن

زخم پوش های مدرن

زخم پوش های هوشمند ، پیشرفته یا مدرن | زخم های مزمن بسیاری از افراد را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد و مدت زمان زیادی طول می کشد تا التیام یابد. آنها می توانند بر کیفیت زندگی تأثیر منفی بگذارند ، منجر به تغییر در عملکرد بیمار شوند و هزینه های درمانی بالایی را متحمل شوند.

در کشورهای توسعه یافته، 2 درصد از مردم در برهه‌ای از زندگی خود دچار زخم مزمن می‌شوند. بر این اساس، کاهش هزینه زخم های مزمن یک چالش عمده برای جوامع پزشکی و علمی است.  پانسمان با سنسورهای دقیق و کم هزینه می‌تواند در شرایط مختلف پزشکی برای دستیابی به این هدف استفاده شود.

بانداژ های هوشمند | Smart Bandages

سنسورهای نظارت بر زخم ها به شاخص های اصلی فیزیولوژیکی مانند دما، رطوبت و pH، فشار، اکسیژن و بار باکتریایی مربوط می‌شوند. حسگرهای زیستی می‌توانند داده‌های بی‌سیم را برای اطلاع از مداخله بالینی، جلوگیری از تغییرات غیرضروری پانسمان زخم و کاهش هزینه‌های درمان ارائه دهند.

در آینده، بانداژهای هوشمند امکان نظارت بر پارامترهای متعدد زخم را بر اساس بدست آوردن داده‌ها از حسگرهای یکپارچه در باند هوشمند فراهم می‌کند. همچنین زمان مورد نیاز برای بررسی و نظارت بر زخم را کاهش می‌دهد. ما در مجموعه تیشوهاب به دنبال تولید زخم پوش های پیشرفته فعال و هوشمند بصری هستیم. این زخم پوش ها به صورت تک لایه و چند لایه و همچنین به صورت چند کاربردی طراحی می شوند.

TISSUEHUB-logo

ارتباط با تیشوهاب

با ما تماس بگیرید. {  تلفـــن: 26153586-(021)  }

درخواست خود را در تلگرام یا واتساپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید. { 09903141210 }

درخواست خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید. { info@tissuehubco.com }

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *